SYSTEM VARIO

VARIO

System ogrodzeniowy VARIO jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie Połączenie prostoty wykonania z trwałości i jakością.

Lekkie bramy rozwierne typu VARIO cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Chętnie montowane na przydomowych posesjach, dostępne są w wersjach: brama jedno- i dwuskrzydłowa. Ramy bram VARIO wykonane są z profilu zamkniętego o wymiarach 40/40 mm (w przypadku najlżejszych furtek typu VARIO SL skrzydło jest pozbawione ramy na górze i na dole). Wypełnienie ramy to standardowo mata zgrzewana typu PIANO 6/5/6, ewentualnie profile 30/20x2. Słupy do bram VARIO SL wykonane są z profili 60/40 mm, do bram VARIO 60/60 mm lub – w przypadku większych bram – z profili 80/80 mm. Słupy przeznaczone do zabetonowania są przedłużone o 600 mm w stosunku do wysokości bramy. Oferujemy również słupy z tzw. stopkami, z możliwością ich przykręcenia do twardego podłoża. W skrzydle czynnym bramy zamocowany jest zamek zatrzaskowy z wkładką patentową. Zawiasy zapewniają kąt otwarcia 90 stopni. Stabilność bramy dwuskrzydłowej zapewnia rygiel. Po zamknięciu brama dodatkowo zabezpieczona jest przed otwarciem ogranicznikiem. Konstrukcja bram dwuskrzydłowych umożliwia montaż elektrycznych urządzeń zdalnego otwierania i zamykania.

Każdy element systemu VARIO jest rezultatem rzemieślniczej pracy naszych fachowców co przekształca się w wyjątkową jakość wykonania. W przeciwieństwie do bram wykonanych na automatach, nasze bramy cechuje nie tylko elegancja ale również bardzo szczegółowe wykonanie.

Wszystkie produkty firmy POMEX zabezpieczone są nowoczesną metodą DUPLEX, na którą składają się dwie powłoki ochronne - powłoka cynkowa zabezpieczająca przed korozją oraz powłoka malarska (farba proszkowa), chroniąca przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych i środowiskowych. System DUPLEX cechuje się ogromną elastycznością pod kątem estetycznym, jako że pozwala dobrać do produktu dowolny kolor z palety RAL.

VARIO
VARIO

Dostępne wymiary (mm):

 

furtka

 

Szerokość: 1000/1250/1500

Wysokość: 830-2030

brama

Szerokość: 3000/4000

Wysokość: 830-2030

przęsło Forte lub Piano

Szerokość: 2500

Wysokość: 400-2400

Wszystkie nasze produkty są wyposażone w zawiasy renomowanej w branży firmy LOCINOX

 

Na życzenie klienta, dostarczamy również dodatkowe akcesoria takie jak zamki, rygle, samozamykacze. Szczegóły dotyczące dostępnego asortymentu znajdą państwo na stronie firmy LOCINOX

Najczęściej wybierane kolory z palety RAL:

6005.JPG

RAL 6005

RAL 7016

RAL 9005

RAL 7030

*Wszystkie wizualizacje mają charakter poglądowy i mogą nieznacznie różnić się od produktu końcowego