SYSTEM BRAM PRZEMYSŁOWYCH

INDUSTRIAL

System BRAM PRZEMYSŁOWYCH jest rozwiązaniem dla firm i instytucji publicznych szukających trwałego rozwiązania na lata. 

Nasze Masywne i stabilne rozwierne bramy przemysłowe są chętnie zamawiane przez firmy przy ogradzaniu terenów industrialnych, dostępne są w wersjach: brama jedno- i dwuskrzydłowa. Ramy bram przemysłowych wykonane są z profilu zamkniętego o wymiarach 60/40 mm lub – w przypadku bram o szerokości powyżej 7000 mm – 80/60. Wypełnienie ramy to standardowo mata zgrzewana typu PIANO 8/6/8, ewentualnie profile 30/20x2. Słupy do bram przemysłowych wykonane są z profili 80/80 mm lub 100/100 mm. W przypadku szerszych bram rozmiary słupów zależne są od ciężaru i wielkości bramy. Słupy przeznaczone do zabetonowania są przedłużone o 600 mm w stosunku do wysokości bramy. Oferujemy również słupy z tzw. stopkami, z możliwością ich przykręcenia do twardego podłoża. W skrzydle czynnym bramy zamocowany jest zamek zatrzaskowy z wkładką patentową. Regulowane zawiasy zapewniają kąt otwarcia 180 stopni. Stabilność bramy dwuskrzydłowej zapewnia rygiel. Po zamknięciu brama dodatkowo zabezpieczona jest przed otwarciem ogranicznikiem. Konstrukcja bram dwuskrzydłowych umożliwia montaż elektrycznych urządzeń zdalnego otwierania i zamykania.

Każdy element systemu BRAM PRZEMYSŁOWYCH jest rezultatem rzemieślniczej pracy naszych fachowców co przekształca się w wyjątkową jakość wykonania. W przeciwieństwie do bram wykonanych na automatach, nasze bramy cechuje nie tylko elegancja ale również bardzo szczegółowe wykonanie.

Wszystkie produkty firmy POMEX zabezpieczone są nowoczesną metodą DUPLEX, na którą składają się dwie powłoki ochronne - powłoka cynkowa zabezpieczająca przed korozją oraz powłoka malarska (farba proszkowa), chroniąca przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych i środowiskowych. System DUPLEX cechuje się ogromną elastycznością pod kątem estetycznym, jako że pozwala dobrać do produktu dowolny kolor z palety RAL.

INDUSTRIAL%20RIGHT_R02_edited.png
INDUSTRIAL

Dostępne wymiary (mm):

 

Brama lub furtka 1-skrzydłowa

 

Szerokość: 1000-2000

Wysokość: 600-2400

brama 2-skrzydłowa

Szerokość: 2000-12000

Wysokość: 600-2400

przęsło

Szerokość: 2500

Wysokość: 400-2400

Wszystkie nasze produkty są wyposażone w zawiasy renomowanej w branży firmy LOCINOX

 

Na życzenie klienta, dostarczamy również dodatkowe akcesoria takie jak zamki, rygle, samozamykacze. Szczegóły dotyczące dostępnego asortymentu znajdą państwo na stronie firmy LOCINOX

Najczęściej wybierane kolory z palety RAL:

6005.JPG

RAL 6005

RAL 7016

RAL 9005

RAL 7030

*Wszystkie wizualizacje mają charakter poglądowy i mogą nieznacznie różnić się od produktu końcowego