SYSTEM CLASSIC

CLASSIC SZPIC

System ogrodzeniowy CLASSIC cechuje się klasyczną elegancją połączoną z solidnym stalowym wykonaniem. Każdy element systemu CLASSIC jest rezultatem rzemieślniczej pracy naszych fachowców co przekształca się w wyjątkową jakość wykonania. W przeciwieństwie do bram wykonanych na automatach, nasze bramy cechuje nie tylko elegancja ale również bardzo szczegółowe wykonanie.

Wszystkie produkty firmy POMEX zabezpieczone są nowoczesną metodą DUPLEX, na którą składają się dwie powłoki ochronne - powłoka cynkowa zabezpieczająca przed korozją oraz powłoka malarska (farba proszkowa), chroniąca przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych i środowiskowych. System DUPLEX cechuje się ogromną elastycznością pod kątem estetycznym, jako że pozwala dobrać do produktu dowolny kolor z palety RAL.

System ogrodzeniowy CLASSIC dostępny jest w wzorach przedstawionych poniżej. Przęsła  ogrodzeniowe można zamontować zarówno do muru jak i do produkowanych przez nas słupów.

Najczęściej zamawiane dekoracje ogrodzeń w systemie CLASSIC to szpic i kula. Na specjalnie Państwa życzenie jesteśmy w stanie zamontować również inne dekoracje.

 

W przeciwieństwie do tego typu bram dostępnych w dużych sklepach budowlanych, dekoracje na naszych ogrodzeniach są spawane ręcznie a nie nakładane/wciskane na profil ogrodzeniowy, dzięki czemu cechują się znacznie większą trwałością i jakością wykonania.

System: Classic SZPIC

CLASSIC SZPIC
CLASSIC SZPIC

System: Classic KULA

classic kula
classic kula_front_R02.png

System ogrodzeniowy CLASSIC SZPIC & KULA to Nowoczesne bramy ze zdobieniami w kształcie szpica lub kuli. Bramy dostępne są w wersjach: brama jedno- i dwuskrzydłowa. Ramy bram CLASSIC SZPIC & Kula, u góry otwarte, wykonane są z profilu o wymiarach 60/40 mm. Wypełnienie ramy to standardowo siatka spawana typu FORTE, z poziomymi ceownikami i pionowymi prętami o średnicy 6 mm, zwieńczonymi elementami ozdobnymi w kształcie szpicy lub kuli (do wyboru). Słupy do bram CLASSIC SZPIC & KULA wykonane są z profili 80/80 mm lub 100/100 mm. Słupy przeznaczone do zabetonowania są przedłużone o 600 mm w stosunku do wysokości bramy. Oferujemy również słupy z tzw. stopkami, z możliwością ich przykręcenia do twardego podłoża. W skrzydle czynnym bramy zamocowany jest zamek zatrzaskowy. Regulowane zawiasy zapewniają kąt otwarcia 180 stopni. Stabilność bramy dwuskrzydłowej zapewnia rygiel. Po zamknięciu brama dodatkowo zabezpieczona jest przed otwarciem ogranicznikiem. Konstrukcja bram dwuskrzydłowych umożliwia montaż elektrycznych urządzeń zdalnego otwierania i zamykania.

Przęsła Systemu CLASSIC SZPIC & KULA o szerokości 2414 mm są kompatybilne z bramami ozdobnymi. Wykonane są z siatki spawanej typu FORTE, z poziomymi ceownikami i pionowymi prętami o średnicy 6 mm, zwieńczonymi elementami ozdobnymi w kształcie szpica lub kuli (do wyboru). Słupy wykonane z profilu 60/40 łatwo łączy się z przęsłami przy pomocy złączek lub obejm.

Oba systemy mogą być wykonane w wersji poziomej lub zaokrąglonej.

Dostępne wymiary (mm):

 

furtka

 

Szerokość: 1000/1250

Wysokość: 700-15000

brama

Szerokość: 3000/4000

Wysokość: 700-1500

przęsło

Szerokość: 2414

Wysokość: 700-2000

System: Classic KARO, KOŁO lub KRZYŻ

diamond
diamond

System ogrodzeniowy CLASSIC KARO  to Eleganckie bramy ozdobne z motywami koła, rombu lub krzyżyka (istnieje możliwość mieszania wzorów). dostępne są w wersjach: brama jedno- i dwuskrzydłowa. Ramy bram CLASSIC KARO, u góry otwarte, wykonane są z profilu o wymiarach 60/40 mm. Wypełnienie ramy to standardowo siatka spawana typu FORTE, z poziomymi ceownikami, w górnej części ozdobiona powtarzającym się motywem ozdobnym (koło, romb lub krzyżyk). Słupy do bram CLASSIC KARO wykonane są z profili 80/80 mm lub 100/100 mm.  Słupy przeznaczone do zabetonowania są przedłużone o 600 mm w stosunku do wysokości bramy. Oferujemy również słupy z tzw. stopkami, z możliwością ich przykręcenia do twardego podłoża. W skrzydle czynnym bramy zamocowany jest zamek zatrzaskowy z wkładką patentową. Regulowane zawiasy zapewniają kąt otwarcia 180 stopni. Stabilność bramy dwuskrzydłowej zapewnia rygiel. Po zamknięciu brama dodatkowo zabezpieczona jest przed otwarciem ogranicznikiem. Konstrukcja bram dwuskrzydłowych umożliwia montaż elektrycznych urządzeń zdalnego otwierania i zamykania.

Ponadto, oferujemy osobno przęsła CLASSIC KARO z motywami koła, rombu oraz krzyżyka o szerokości 2464 mm, kompatybilne z bramami CLASSIC KARO, wykonane są z siatki spawanej typu FORTE, z poziomymi ceownikami, w górnej części ozdobionej powtarzającym się motywem ozdobnym (koło, romb lub krzyżyk). Słupy wykonane z profilu 60/40 łatwo łączy się z przęsłami przy pomocy złączek lub obejm.

 

 

Dostępne wymiary (karo) (mm):

 

furtka

 

Szerokość: 1000/1250

Wysokość: 600-2000

brama

Szerokość: 3000/4000

Wysokość: 600-2000

przęsło

Szerokość: 2464

Wysokość: 600-2000

Wszystkie nasze produkty są wyposażone w zawiasy renomowanej w branży firmy LOCINOX

 

Na życzenie klienta, dostarczamy również dodatkowe akcesoria takie jak zamki, rygle, samozamykacze. Szczegóły dotyczące dostępnego asortymentu znajdą państwo na stronie firmy LOCINOX

Najczęściej wybierane kolory z palety RAL:

6005.JPG

RAL 6005

RAL 7016

RAL 9005

RAL 7030

*Wszystkie wizualizacje mają charakter poglądowy i mogą nieznacznie różnić się od produktu końcowego